x
دیدار صمیمی شورای شهر رفسنجان وشهردار با هدف قدردانی از نقش مؤثر امام جمعه به مناسبت سالروزاقامه نخستین نمازجمعه بعد از انقلاب

دیدار صمیمی شورای شهر رفسنجان وشهردار با هدف قدردانی از نقش مؤثر امام جمعه به مناسبت سالروزاقامه نخستین نمازجمعه بعد از انقلاب

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای شهر به همراه جمعی از اعضای شورا ومهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب، با حجت…

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای شهر به همراه جمعی از اعضای شورا ومهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب، با حجت الاسلام والمسلمین عسکری امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

↙️در این دیدار صمیمی که با هدف قدردانی از نقش مؤثر امام جمعه در ایجاد وحدت همگانی انجام شد، رئیس شورای اسلامی شهر از اعلام آمادگی شورا جهت همراهی و امیدآفرینی در شهر سخن به میان آورد.

💢حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با اشاره به نگاه و انرژی مثبت امام جمعه نسبت به فعالیتهای مدیریت شهری، گفت: ذکر خدمات شهرداری و شورا در تریبون نماز جمعه از زبان شما که در هفته های ابتدایی ورودتان به شهر انجام گرفت، انرژی بخش بود.

💢وی خاطرنشان کرد: دیدگاه های مثبت در مدیریت شهری انرژی مضاعف ایجاد کرده و پتانسیل ها را افزایش می دهد.

💢رئیس شورای اسلامی شهر در ادامه به اتحاد تمامی اعضاء شورا و شهردار در مسیر خدمت به مردم اشاره نمود و بیان داشت: از روزی که سکان اداره شهر با انتخاب مردم به دست ما سپرده شد، تمام تلاشمان را کردیم تا به دور از مسایل سیاسی و حاشیه ای وقت و توانمان را صرف خدمت و رضایت ولی نعمتان خود کنیم.

💢حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان اظهار کرد: امیدواریم تا پایان دوره شورای شهر شما هم به این جریان کمک کنید تا انشالله امید که سرمایه بزرگ اجتماعی است، بواسطه رفتار عده ای خدشه دار نشود و چرخ توسعه شهری رفسنجان کند نشود و با حضور و حمایت حضرتعالی سرعت مضاعفی به خود بگیرد.

↙️حجت الاسلام والمسلمین عسکری امام جمعه رفسنجان نیز پس از خیرمقدم به اعضای شورا و شهردار، نماز جمعه را تریبون نظام دانست و تأکید کرد: این تریبون متعلق به جریان و اندیشه خاصی نیست و امام جمعه نباید آن را به یکسو بکشاند.

💢وی با بیان اینکه تریبون نماز جمعه باید در مسیر آگاهی بخشی و معرفت افزایی مردم باشد، به منش امام محمدباقر علیه السلام در این باره اشاره کرد و افزود: جامعه دانا تواناست؛ هر چه از فرصت ها و تریبون های در اختیار برای گسترش توانمندی جامعه استفاده کنیم، جامعه را واکسینه کرده ایم.

💢امام جمعه رفسنجان با اشاره به عناوین محوری شعار هفته نماز جمعه افزود: تلاش برای ساخت ایران قوی، ایجاد همبستگی ملی و حفظ مسئولیت اجتماعی از عناوین شعار این ایام است که باید در راستای آن حرکت کرد و فعالیت داشت.

💢حجت الاسلام والمسلمین عسکری افزود: هر فعالیت، اقدام و کار نیک در راستای تقویت نظام است و باید به مردم گزارش شود؛ بایستی کارهای خوب را برجسته کرد و کاستی ها را رفع نمود.

💢وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمیان در پیروزی انقلاب و پیش از آن، شهرت رفسنجان را بواسطه مردمان نقش آفرین آن دانست و گفت: نباید خدمات و زحمات افرادی همچون حاج شیخ محمد هاشمیان را که تا آخرین نفس خدمت کرد، زیر سوال ببریم.

💢این نشست صمیمی با بیان خاطرات و اقدامات مرحوم آیت الله هاشمیان اولین امام جمعه رفسنجان همراه بود.

 

 

مطالب مــرتبط