x
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت فرا رسیدن پنجم اسفند ماه زاد روز اندیشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت فرا رسیدن پنجم اسفند ماه زاد روز اندیشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پیامی فرا رسیدن پنجم اسفند ماه زاد روز اندیشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمامی تلاشگران و مهندسین تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان متن پیام…

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پیامی فرا رسیدن پنجم اسفند ماه زاد روز اندیشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمامی تلاشگران و مهندسین تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان متن پیام بدین شرح است :

“بسمه تعالی”
پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها و خودباوری های مهندسان این سرزمین است.تاریخ پر افتخار ایران اسلامی مدیون مهندسان فرهیخته و سخت کوشی است که پایه‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی در این سرزمین بوده‌اند و توانسته اند با خلاقیت‎، نوآوری‎ و خودباوری‎ افتخارات بزرگی را در مسیر اعتلا و پیشرفت این دیار رقم بزنند.

بی شک شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، بر کسی پوشیده نیست و امروز شاهد آن هستیم که مهندسان توانمند و نابغه ایرانی در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن و شایسته ای در میدان عمل حضور دارند.

امروز در مجموعه مدیریت شهری رفسنجان شاهد حضور مهندسان پرتوان، متعهد، متخصص، خلاق و با انگیزه‌ای هستیم که در حوزه کاری خود منشا اثرات و برکات زیادی در جهت توسعه و آبادانی شهر رفسنجان شده اند و با خدمات خود رضایت شهروندان را کسب کرده اند.

اینجانب پنجم اسفند ماه، روز ملی مهندس را به جامعه مهندسی بخصوص  مهندسین متعهد و خدمتگذار در شهرداری رفسنجان تبریک عرض نموده وتوفیقات روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

سید حسین رحیمی
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان

مطالب مــرتبط