x
پیام رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان بمناسبت سالگرد شهادت محمدحسین فهمیده؛ روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

پیام رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان بمناسبت سالگرد شهادت محمدحسین فهمیده؛ روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت سالگرد شهادت محمدحسین فهمیده؛ روز نوجوان و بسیج دانش آموزی پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان متن پیام به شرح زیرمیباشد؛ “باسمه تعالی” یکی از…


  • ۱۴۰۰/۰۸/۰۸

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت سالگرد شهادت محمدحسین فهمیده؛ روز نوجوان و بسیج دانش آموزی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان متن پیام به شرح زیرمیباشد؛

“باسمه تعالی”

یکی از موهبت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأسیس بسیج دانش آموزی بود که در دامن پر مهر خود اسطوره هایی مقاوم چون شهید محمد حسین فهمیده را تربیت نمود.شهید محمد حسین فهمیده یکی از هزاران نونهال و نوجوان آگاه و فهمیده ای بود که در ایام تحصیل و دانش آموختگی و در کسوت یک بسیجی، با نثار خون پاک خویش بر طراوت و سرخی خون شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دفاع مقدس افزود .

امروز شهید محمد حسین فهمیده، به حق الگویی شایسته برای دانش آموزان بسیجی است که با بصیرت بالای خود که نشات گرفته از ولایت مداری محض آن شهید والامقام بود، سربلندی و سرافرازی را به ارمغان آورد. زیرا اینگونه انسان ها بودند که با دلی پاک و اندیشه ای مالامال از عشق به تقرب الهی راه پیروزی و سرافرازی این انقلاب را هموار ساختند .

بر خود لازم می‌دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانش‌آموز بسیجی شهید «محمدحسین فهمیده» که امام خمینی (ره) در مورد ایشان فرمودند «رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله است» و ادای احترام به شهیدان دانش‌آموز شهرستان رفسنجان ، فرا رسیدن هفته بسیج دانش‌آموزی را به این قشر آینده‌ساز تبریک عرض نموده و امیدوارم این شجره طیبه که از بهترین فرزندان کشور تشکیل شده است، در آینده نیز تحت پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و در کنارخدمتگزارانشان در سازمان بسیج دانش‌آموزی نقشی اساسی در تداوم حیات پربرکت انقلاب اسلامی، همراه با سایر اقشار بسیج داشته باشند.

سیدحسین رحیمی

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان

مطالب مــرتبط