x
آیین اختتامیه ششمین جشنواره تولیدات هنری فانوس استان کرمان در رفسنجان

آیین اختتامیه ششمین جشنواره تولیدات هنری فانوس استان کرمان در رفسنجان

حضور رئیس واعۻای شورای شهر رفسنجان در آیین اختتامیه ششمین جشنواره تولیدات هنری فانوس استان کرمان در رفسنجان به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان آیین اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره تولیدات هنری فانوس در رفسنجان عصر روز…


  • ۱۴۰۱/۰۸/۰۶

حضور رئیس واعۻای شورای شهر رفسنجان در آیین اختتامیه ششمین جشنواره تولیدات هنری فانوس استان کرمان در رفسنجان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان آیین اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره تولیدات هنری فانوس در رفسنجان عصر روز گذشته با حضور رئیس واعۻای شورای شهر ؛ فرماندار؛ فرمانده سپاه ؛ شهردار رفسنجان ؛ شاهمرادی بازیگر سینما و تلویزیون، جمعی از مسئولین استانی و شهرستان رفسنجان به میزبانی شهرداری در محل فرهنگسرای فانوس گلزار شهدای رفسنجان برگزار شد.برگزیدگان این مرحله معرفی شدند.

در حاشیه این آیین معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان اظهار کرد: در جشنواره امسال بخش ابتکاری معرفی چهره ماندگار فانوس سال ۱۴٠۱ را داشتیم که سرکار خانم حداد به عنوان چهره ماندگار فانوس امسال معرفی شد. ویژگی این خانم این بود که ۲۵ سال با جانباز سطح پیشرفته اعصاب و روان زندگی می‌کند و نماد عشق، مقاومت و .. است و می‌تواند به عنوان سوژه برای تولید آثار هنری در رشته‌های مختلف باشد و مفاهیم زندگی او را برای جامعه تعریف کنیم.

وی افزود: در مرحله استانی ششمین دوره جشنواره تولیدات هنری فانوس آثار برتر در زمینه آثار دفاع مقدس در پنج بخش اصلی هنرهای نمایشی، تولیدات رادیویی، سینما و تلویزیون، هنرهای تجسمی و سرود و موسیقی معرفی شدند.

وی ادامه داد: ۳۳ نفر در مرحله استانی در بخش‌های مختلف معرفی شدند که نفرات برتر هر رشته، دیپلم اقتخار، هدیه نقدی و فانوس زرین جشنواره و آثار برگزیده لوح سپاس و جایزه نقدی را دریافت کردند.

حسینی‌نسب یادآور شد: آثار برگزیده به جشنواره کشوری فانوس که ۲۵ آبان در اصفهان برگزار می‌شود راه می‌یابند و در مرحله کشوری داوری می شوند و اگر رتبه بیاروند برگزیده خواهند شد.

گفتنی است، این برنامه با اجرای نمایش و سرود، موسیقی و گفتگوی ماشاءالله شاهمرادی زاده هنرمند حوزه دفاع مقدس همراه بود.

مطالب مــرتبط