x
افتتاح و کلنگ زنی سه پروژه عمرانی شهرداری در محله یادگار امام

افتتاح و کلنگ زنی سه پروژه عمرانی شهرداری در محله یادگار امام

به مناسبت هفته دولت سه طرح عمرانی شهرداری رفسنجان با اعتبار ۷۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محله یادگار امام افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، همزمان با هفته دولت سه طرح…


  • ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

به مناسبت هفته دولت سه طرح عمرانی شهرداری رفسنجان با اعتبار ۷۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محله یادگار امام افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر ، شهردار و مدیران و معاونین شهرداری کلنگ زنی و افتتاح شد.

پروژه آسفالت خیابان شهید صابری به متراژ ۱۲ هزار مترمربع با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال و بلوار رسالت به متراژ ۴۷۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محله یادگار امام افتتاح و به بهره برداری رسید.

هم چنین بوستان امامت در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

براساس این گزارش این بوستان با ۳۴۰۰ مترمربع جدولگذاری و ۳۷۰۰ مترمربع سنگفرش طی مدت ۵ ماه در محله یادگار امام احداث می شود.

شایان ذکر است، در این مراسم مسئولین ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید گمنام در این محله در پایان آیین افتتاحیه از خانواده شهیدان ابراهیمی، شهبازی و حسن شاهی تقدیر نمود.

ضمنا افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری ادامه خواهد داشت

مطالب مــرتبط