x
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در سال ۱۴۰۱ برگزارشد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در سال ۱۴۰۱ برگزارشد

حضور سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در سال ۱۴۰۱ با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری رفسنجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان اولین…

حضور سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در سال ۱۴۰۱ با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری رفسنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان اولین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور مشکی فرماندار؛ حسین شفیعی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضا و میهمانان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

حسین شفیعی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضا و میهمانان شورا به پاره ای از مسائل و کاستی‌های موجود در فضای آموزش و پرورش اشاره نمود و عنوان کرد: بدون برنامه ریزی و آینده نگری نمی توان بر مشکلات و مسائل موجود فائق آمد، از این جهت با برنامه ریزی دقیق و آینده نگری به ظرفیت شورا به عنوان یک شورای اثر بخش امید داریم.

گفتنی است، مهمانان این جلسه شورای آموزش و پرورش، عباس اسماعیلی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ایمان شهسواری دادستان شهرستان، مهدی فاتحی رئیس اداره راه و شهرسازی، جلال حسن شاهی رئیس منابع طبیعی و علی بهشتی پور مدیر موسسه مولای متقیان بودند.

همچنین در این جلسه به پیشنهاد شفیعی دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان مصوب شد که دادستان شهرستان یکی از اعضای دائم شورای آموزش و پرورش شهرستان باشد.

لازم به ذکر است، دراین جلسه ۵ دستور کار در شورای آموزش و پرورش مطرح شد، که ۴ دستورالعمل آن مصوب شد و یکی از دستور کارها مصوب نشد و مقررشد، بعد از تشکیل کارگروه تخصصی وبررسی و رفع ابهامات طرح، دوباره در شورای آموزش و پرورش مطرح شود.

مطالب مــرتبط