x
ایجاد حس اجتماعی از دستاوردهای جشنواره «مجری شو» است

ایجاد حس اجتماعی از دستاوردهای جشنواره «مجری شو» است

رئیس شورای شهر رفسنجان گفت: جشنواره «مجری شو» در راستای ایجاد حس اجتماعی به ارتباط بهتر با جامعه و بیان خواسته ها منجر شده است.


  • ۱۴۰۲/۰۹/۰۴

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، رئیس شورای شهر رفسنجان در مراسم اختتامیه جشنواره «مجری شو» ایجاد حس اجتماعی در دانش آموزان را یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش در کشور عنوان کرد و افزود: جشنواره «مجری شو» در همین راستا به ارتباط بهتر با جامعه و بیان خواسته ها منجر شده است.

سیدحسین رحیمی با بیان اینکه رفسنجان منبعی سرشار از استعدادهاست، خطاب به حاضرین گفت: دست دیگران را بگیرید و کمک کنید تا در هر مجموعه استعدادها کشف و رشد کنند؛ دانش آموزان نیز در کنار خوب درس خواندن به مسائل اجتماعی اهمیت دهند.

در مراسم اختتامیه جشنواره «مجری شو» که با داوری زهرا استاد ناروئی، کامبیز پرواز و علی ترک آبادی همراه بود، خانم ها فائزه رضایی، ام البنین خورشیدی و ام البنین رزانی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

این مراسم با حضور فرماندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد، رئیس اداره بنیاد شهید، معاون هنری شهرداری و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن آمفی تئاتر خجسته آگاه برپا شد.

جشنواره «مجری شو» به همت اداره امور بانوان شهرداری و با همکاری امور بانوان آموزش و پرورش به منظور کشف استعدادهای دختران و بانوان توانمند برگزار شد و طی آن از میان ۱۳۰ شرکت کننده پس از سه مرحله اجرا، ۹ نونهال منتخب و ۲۰ نفر در رده سنی بعد از نونهالان در مرحله چهارم به رقابت پرداختند.

مطالب مــرتبط