x
با حضور اعضای شورای شهر رفسنجان؛ افتتاح نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان

با حضور اعضای شورای شهر رفسنجان؛ افتتاح نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، عصر امروز آیین افتتاح نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان، کهنوجی شهردار رفسنجان و رضایی فرماندار رفسنجان در محل پارکینگ موزه ریاست جمهوری برگزار…


  • ۱۴۰۲/۰۳/۱۷

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، عصر امروز آیین افتتاح نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان، کهنوجی شهردار رفسنجان و رضایی فرماندار رفسنجان در محل پارکینگ موزه ریاست جمهوری برگزار شد.

سید محسن سجادی معاون هنری شهرداری رفسنجان در خصوص این همایش اظهار داشت: سمپوزیوم مجسمه سازی با جنس و مواد سنگ است که پنج هنرمند ملی و ده هنرمند سطح شهرستان قرار است در این رقابت حضور یافته و آثارشان را به مدت سی روز تولید کنند.

وی در خصوص بهره برداری از آثار تولید شده عنوان کرد: این آثار در نقاط مختلف شهر نصب می‌شوند و مردم می‌توانند آثار تولید شده را مشاهده کنند.

سجادی افزود: در مدت برگزاری این سمپوزیوم در این یکماه مردم می‌توانند در محل اجرای همایش حضور پیدا کرده و عملکرد شرکت کنندگان را مشاهده کنند.

معاون هنری شهرداری با اشاره به سطح کیفی این همایش بیان کرد: پنج نفری که از تهران تشریف آوردند جزو بزرگان مجسمه سازی ایران و عضو انجمن مجسمه سازی ایران هستند و به تعدد کارهای مختلفی را در سطح ملی و جهانی انجام داده اند لذا سطح کیفی این همایش در سطح ملی و تخصصی است.

مطالب مــرتبط