x
بیمارستان تسکین رفسنجان ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

بیمارستان تسکین رفسنجان ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

بیمارستان تسکین با تکنولوژی و فناوری جدید به عنوان بیمارستان نمونه قطب کشوری ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


  • ۱۴۰۲/۱۱/۱۰

به گزارش روابط عمومی شورای شهر رفسنجان، صبح امروز جلسه هم اندیشی پیرامون احداث بیمارستان تسکین با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی، هیئت مدیره و تیم اجرایی بیمارستان تسکین تشکیل شد.

ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده و روند پیشرفت ساخت و ساز بیمارستان تسکین توسط مهندس قائم پناه مدیرعامل پروژه ارائه‌ شد و هر کدام از حاضرین در خصوص تکنولوژی ها و فناوری های جدید در این بیمارستان مواردی را ذکر کردند.

بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی تسکین از جدید‌ترین فعالیت‌های عام‌المنفعه‌ در شهر رفسنجان است که به همت خانواده خیر نظری و تعدادی از پزشکان شهر رفسنجان در سال ۹۶ با استاندارد مدیریت بیمارستانی (JCI) در دست احداث‌ است.

این بیمارستان از طریق ارائه خدمات درمانی به شکل فوق تخصصی در راستای افزایش سطح سلامت جامعه، ارتقاء سطح خدمات درمانی، تولید دانش و توسعه خدمات درمانی دانش‌بنیان اقدام خواهد کرد.

بیمارستان تسکین به منظور جذب توریست سلامت علاوه بر ارائه‌ خدمات به مردم جنوب شرق کشور، در منطقه EMRO (۲۴ کشور حوزه شرق مدیترانه) از برترین بیمارستان‌ها خواهد بود.

مطالب مــرتبط