x
تصویب بودجه پیشنهادی ۱۰هزار میلیاردریالی شهرداری رفسنجان برای سال آتی در صحن شورا

تصویب بودجه پیشنهادی ۱۰هزار میلیاردریالی شهرداری رفسنجان برای سال آتی در صحن شورا

۶هزار میلیارد ریالی از بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ برای حوزه عمرانی لایحه بودجه و تبصره های بودجه ۱۴۰۱ شهرداری رفسنجان  با رقم یک هزار میلیارد تومان به اتفاق اکثریت آراء به تصویب شورای اسلامی شهررفسنجان رسید. به  گزارش…


  • ۱۴۰۰/۱۲/۰۱

۶هزار میلیارد ریالی از بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ برای حوزه عمرانی

لایحه بودجه و تبصره های بودجه ۱۴۰۱ شهرداری رفسنجان  با رقم یک هزار میلیارد تومان به اتفاق اکثریت آراء به تصویب شورای اسلامی شهررفسنجان رسید.

به  گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان، در راستای بررسی وتصویب بودجه پیشنهادی ده هزار میلیارد ریالی شهرداری رفسنجان برای سال آتی ، جلسه فوق العاده شورا به ریاست سیدحسین رحیمی و با حضور اعضای شورا در سالن جلسات شورای شهر برگزارشد .

این گزارش حاکی است، از میزان بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال آتی ۶هزارمیلیاردریال آن به بخش عمرانی تخصیص داده شده است که پس از بحث و تبادل نظر ،مورد موافقت اعضا قرار گرفت.

همچنین در این جلسه بودجه بخش فرهنگی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بودجه فرهنگی پیشنهادی شهرداری برای سال ۱۴۰۱ نسبت به بودجه ۱۴۰۰ با رشد ۹۳ درصدی تصویب شد.

براساس این گزارش ۱۵  درصد از بودجه پیشنهادی به بهسازی ورودی های شهر اختصاص یافت .مانند احداث المان ؛ ونمادهایی که بیانگر هویت ونماد شهر هستند.

مهمترین عواملی که در این نشست جهت تصویب بودجه مطرح شد بحث عدالت محوری در تمامی نقاط شهر  به ویژه محلات و حاشیه شهر بود که بیش از ۹۵ درصد عدالت محوری در بودجه ۱۴۰۱ دیده شده است

در پایان این نشست پس از بررسی جزء به جزء لایحه بودجه و تبصره ها، در نهایت کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری رفسنجان با اکثریت رای موافق تصویب شد.

 

مطالب مــرتبط