x
تعاونی مسکن و صندوق وام ضروری برای کارگران تشکیل می شود

تعاونی مسکن و صندوق وام ضروری برای کارگران تشکیل می شود

رئیس شورای شهر رفسنجان گفت: صندوق وام ضروری در کنار تعاونی مسکن برای کارگران تشکیل می شود که کاری ماندگار و اثرگذار است.


  • ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

به گزارش روابط عمومی شورای شهر رفسنجان، همزمان با روز جهانی کار و کارگر، جشن خانواده کارگران حوزه خدمات شهری و فضای سبز شهرداری رفسنجان در تالار خیام دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار برگزار شد.

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در جمع خانواده بزرگ کارگران شهرداری در تالار خیام، با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت رضایتمندی کارگران در جامعه، گفت: پیشنهادات و انتقادات بسیار مؤثر است؛ مطالبات خود را با شجاعت و صراحت بیان کنید.

وی به فرهنگ‌سازی و ایجاد کمیته فرهنگی برای کارگران تاکید کرد و گفت: مسائل مربوط به حوزه رفاهی کارگران در دستور کار شورا و شهرداری قرار گرفته و بررسی وضعیت سلامتی همه کارکنان نیز به صورت رایگان توسط شهرداری انجام خواهد شد.

رئیس شورای شهر رفسنجان افزود: صندوق وام ضروری در کنار تعاونی مسکن برای کارگران تشکیل شود که کاری ماندگار و اثرگذار است؛ کارگران محترم با هماهنگی معاونت خدمات شهری پیشنهادات خود را در قالب تعاونی برای شورا مطرح کنند تا مشکلات آنان حل و فصل شود‌.

وی در ادامه از ایجاد شهربازی با محوریت مجموعه فرهنگی – ورزشی در کنار مجموعه ورزشی مس خبر داد و گفت: احداث شهربازی بزرگ برای رفسنجان در زمینی به مساحت بیش از یک میلیون مترمربع به زودی کلنگ زنی می شود.

سیدحسین رحیمی در پایان از شهردار، معاونت خدمات شهری و رؤسای شرکت ها و تمامی دست اندرکاران در حوزه زیباسازی و فضای سبز شهری قدردانی کرد.

این جشن با اجرای برنامه های شاد و متنوع، شعرخوانی، طنز و اجرای نمایش همراه بود و از پیشکسوتان خدمات شهری و فضای سبز شهرداری تجلیل به عمل آمد.

عکاس: مهناز شریفی

مطالب مــرتبط