x
حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر بلامانع است/ با شعار «پاک باش و خدمتگزار» به میدان آمده ایم

حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر بلامانع است/ با شعار «پاک باش و خدمتگزار» به میدان آمده ایم

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان گفت: هیچ منعی برای حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر وجود نداشته و نخواهد داشت و خبرنگاران با هماهنگی می توانند در صحن شورا حضور یابند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان سیدحسین…


  • ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان گفت: هیچ منعی برای حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر وجود نداشته و نخواهد داشت و خبرنگاران با هماهنگی می توانند در صحن شورا حضور یابند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان سیدحسین رحیمی با اعلام این خبر عنوان کرد : قبلا اعلام کردیم که درب شورا به روی خبرنگاران باز و حضور آنها در صحن بلامانع است و همچنان اعلام می کنیم که خبرنگاران می توانند در جلسات شورای شهر رفسنجان شرکت کنند.

رئیس شورای شهر رفسنجان با تاکید بر اینکه شورای ششم، شورایی مردمی و مبنای آن مبارزه با فساد است، افزود: شورای شهر مورد پنهانی از مردم ندارد و کاملا شفاف عملکردمان را بیان می کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه چند جلسه شورا در ماه مبارک رمضان برگزار شد، خبرنگاران خودشان برای حضور در صحن شورا اعلام آمادگی نکردند وگرنه ما با حضور آنها مشکلی نداشتیم.

رحیمی بیان کرد: با هماهنگی که با خانه مطبوعات و روابط عمومی شورای شهر صورت گرفته هر هفته دو خبرنگار می توانند برای پوشش جلسات علنی شورای شهر حضور پیدا نمایند.

وی افزود: به علت این‌که هر جلسه میهمان داریم و فضای صحن شورا کوچک است، جایگاه ویژه ای برای خبرنگاران در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر رفسنجان تاکید کرد: هیچ منعی برای حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر وجود نداشته و نخواهد داشت و خبرنگاران با هماهنگی خانه مطبوعات و روابط عمومی شورای شهر می توانند حضور پیدا نمایند.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر نمایندگان مردم هستند و نمایندگان مردم چیزی از مردم پوشیده ندارند، خاطرنشان کرد: هر پیشنهاد ارائه شده به شورای شهر بعد از رای اکثریت اعضاء به کمیته انطباق فرمانداری ارسال و بعد از تاییدیه از فرمانداری برای اجرا به شورا ارجاع داده می شود و در این پروسه چیزی نیست که پوشیده باشد و بخواهیم از کسی پوشیده نگه داریم.

رئیس شورای شهر رفسنجان بیان کرد: با تأسی از مرحوم حجت‌الاسلام ابوترابی‌ سید آزادگان با شعار «پاک باش وخدمتگزار» وارد عرصه خدمت شده ایم، امیدواریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده و دعای خیر همشهریان عزیز رفسنجانی بتوانیم درعرصه های مختلف خدمتگزاری در شورای شهر در راستای ساختنی شهری در خور نام رفسنجان شهیدپرور موفق باشیم.

مطالب مــرتبط