x
رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان معرفی شد/سرکارخانم الهام صادقی مدیر دانشگاه پیام نور رفسنجان شد.

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان معرفی شد/سرکارخانم الهام صادقی مدیر دانشگاه پیام نور رفسنجان شد.

با حضور رئیس واعضای شورای شهر ، شهردار رفسنجان ،مسؤولان استانی و محلی آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان برگزار شد. حجت‌الاسلام محی‌آبادی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان امروز در حاشیه تکریم و…


  • ۱۴۰۱/۰۶/۰۶

با حضور رئیس واعضای شورای شهر ، شهردار رفسنجان ،مسؤولان استانی و محلی آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان برگزار شد.

حجت‌الاسلام محی‌آبادی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان امروز در حاشیه تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت: تنها یک تکریم و معارفه در عالم خلقت از ابتدا تا انتها وجود داشت و خداوند معرفی‌کننده، جمعیت ملائکه و شخصی که معرفی شد حضرت آدم (ع) بود.

او گفت: در هر پست، مقام و مسؤولیتی که هستیم باید برای رضای حق قدم برداریم.

روح‌الله خلیلی‌نژاد معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان کرمان هم گفت: خبر انتصاب رئیس دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان در فضای مجازی موجب شد افرادی تماس بگیرند که چرا در رفسنجان مدیر خانم در نظر گرفته شده؛ درحالی که ما باید به نقش و جایگاه زن نگاه ویژه داشته باشیم چرا که زن در هر جامعه‌ای و در اهداف و آرمان‌های یک جامعه نقش تأثیرگذار دارد.

او افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری کلید تداوم انقلاب را در دست بانوان دانستند، از طرفی در مجموعه دانشگاه پیام نور رفسنجان ۸۰ درصد از دانشجویان بانوان هستند، سعی کردیم مدیری خانم انتخاب کنیم و اعتقاد داریم ایشان بسیار توانمند است و اتفاقات خوبی در این مرکز رقم خواهد خورد.

خلیلی‌نژاد گفت: امیدواریم انتخاب خانم صادقی به‌عنوان یک بانوی مدیر الگویی برای همه استان که نقش و جایگاه بانوان بزرگوار و تحصیلکرده‌ای که از آنان استفاه نشده، شود و در بقیه سیستم‌ها این اتفاق رقم بخورد.

او با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور استان کرمان ۲۸ مرکز و واحد در حال فعالیت دارد اظهار کرد: ۱۹۰ رشته محل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سطح استان داریم که رفسنجان هم از مراکز دارای اهمیت در سطح کشور و استان کرمان است.

معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان کرمان نسبت به همکاری دانشگاه پیام نور رفسنجان با سایر دانشگاه‌های مادر شهرستان در حوزه دانش‌بنیان و انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی در این زمینه، پیگیری زمین چمن دانشگاه که مس قول مساعد برای احداث آن داده، استخر شنا، توسعه پردیس شماره دو دانشگاه و توجه ویژه به موضوع درآمدزایی در دانشگاه مسائلی را گوشزد کرد.

او تصریح کرد: پیگیری ویژه برای برگشت دانشگاه پیام نور کشکوئیه در حال انجام است و اموال مربوط به این دانشگاه طی ۷۲ ساعت به دانشگاه برگردد.

مطالب مــرتبط