x
صحبت های همدلانه عضو جدید شورای شهر رفسنجان: من هم بودم کهنوجی را انتخاب می کردم

صحبت های همدلانه عضو جدید شورای شهر رفسنجان: من هم بودم کهنوجی را انتخاب می کردم

فاطمه کردستانی در جلسه معارفه خود در صحن علنی شورا عنوان کرد: سعادت این را نداشتم که در جلسه ای که شهردار را انتخاب کردید حضور داشته باشم اما مطمئنا رای من یکی از رای های موافق با ایشان بود….


  • ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

فاطمه کردستانی در جلسه معارفه خود در صحن علنی شورا عنوان کرد: سعادت این را نداشتم که در جلسه ای که شهردار را انتخاب کردید حضور داشته باشم اما مطمئنا رای من یکی از رای های موافق با ایشان بود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان روز گذشته یکصد و دهمین جلسه شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست سید حسین رحیمی و با حضور اعضای شورای شهر، کهنوجی شهردار و رضایی فرماندار رفسنجان در صحن علنی شورای اسلامی شهر رفسنجان برگزار شد.
این جلسه با مراسم معارفه و تحلیف فاطمه کردستانی عضو علی البدل شورای اسلامی همراه بود که پس از استعفای محمد فتحیان عضو شورای شهر، به عنوان عضو اصلی جایگزین وی شد.
فاطمه کردستانی عضو جدید شورای اسلامی شهر رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: خداوند را شاکر هستم که فرصتی دیگر در جایگاهی جدید به بنده عنایت فرمود که بتوانم در سایه حمایت شما بزرگواران و با استفاده از تجربیات ارزنده شما خدمتی صادقانه به پشتوانه رای اعتماد مردم ارائه دهم‌.
وی افزود: خداراشکر میکنم که در برهه ای از دوره ی شورای شهر به این جمع صمیمی و پر تلاش ورود کردم که تلاش شبانه روزی شما بزرگواران در گوشه گوشه شهر محسوس است و این نمیتوانست محقق شود مگر با مدیریت جهادی و انقلابی جناب آقای مهندس کهنوجی شهردار محترم و همفکری و همکاری شما بزرگواران‌.
عضو جدید شورای شهر رفسنجان خاطر نشان کرد: شاید من سعادت این را نداشتم که در جلسه ای که شهردار را انتخاب کردید حضور داشته باشم اما مطمئنا رای من یکی از رای های موافق با ایشان بود.
کردستانی در پایان عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم در سایه حمایت و استفاده از تجربیات ایشان اقدام موثری داشته باشیم و بتوانیم پاسخگوی رای اعتماد مردم باشیم که ما را به عنوان نماینده خود در این پارلمان شهری انتخاب کردند.

مطالب مــرتبط