x
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر۲»/ سوت پایان مسابقات با قهرمانی تیم فجر رفسنجان

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر۲»/ سوت پایان مسابقات با قهرمانی تیم فجر رفسنجان

مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر۲» با قهرمانی تیم فجر رفسنجان به پایان رسید.


  • ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

به گزارش روابط عمومی شورای شهر رفسنجان، آئین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر۲» با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار، مدیر عامل باشگاه مس، مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری و جمعی از مسؤولان در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور رفسنجان برگزار شد.

مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر۲» باحضور ۲۸ تیم به مدت ۱۸ شب در قالب ۶۲ بازی در سالن ورزشی دانشگاه پیام‌نور رفسنجان برگزار شد که تیم فجر در ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر ۱ تیم کشاورز انار را از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی مسابقات «طلای کویر۲» را کسب کرد.

این دیدار رده بندی با حضور تیم های زرآور زرند و تغلیظ سرچشمه برگزار شد که در ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر ۲ زرآور زرند در جایگاه سوم مسابقات «طلای کویر ۲» ایستاد و جوايز توپ طلا، دستكش طلا و كفش طلا اين دوره از رقابت ها به سید حسین حسینی، حجت عرب و امیرحسین نعمتی اهدا شد.

در ادامه این آیین با اهدا ۶۰ میلیون تومان به تیم فجر رفسنجان، ۴۰ میلیون تومان به تیم کشاورز انار، ۲۵ میلیون تومان به تیم زرآور زرند، ۱۲ میلیون تومان به تیم تغلیظ سرچشمه از تیم های اول تا چهارم تقدیر و همچنین از تیم شهدای دانش آموز «ب» با اهدای جام اخلاق و جایزه نقدی ۸ میلیون تومان تجلیل شد.

این دوره از رقابت ها در سالن ورزشی دانشگاه پیام‌نور با حمایت باشگاه صنعت مس رفسنجان، باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان، دانشگاه پیام‌نور، کانون بسیج ورزشکاران و هیات فوتبال برگزار شد و محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان نیز حضور داشت.

مطالب مــرتبط