x
مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهررفسنجان

مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهررفسنجان

مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهررفسنجان 💥به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان با حضور فصیحی هرندی…

مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهررفسنجان

💥به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مراسم آغاز به کار رسمی و تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان با حضور فصیحی هرندی فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

🔻در این آیین دکترفصیحی هرندی فرماندار رفسنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی توفیق خدمتگزاری برای همه کارگزاران نظام مقدس اسلامی اظهار داشت: باید قدردان فرصت خدمتگزاری به مردم در هر سطحی باشیم.

وی با بیان اینکه رفسنجان شهر دیارفاتحان اروند است و در این شهر خدمت کردن بسیار ارزشمندتر است افزود: اهمیت شوراهای اسلامی بر کسی پوشیده نیست و در دوره‌های گذشته شاهد اقدامات اثرگذار آن ها بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه باید با جلب اعتماد عمومی و مشارکت مردم در مسیر توسعه شهررفسنجان تلاش کرد افزود: به شهر باید نگاه همه جانبه داشته باشیم و تمام موارد شهری را در رفع مشکلات و توسعه آن دید.

فصیحی هرندی با تبریک به اعضای جدید شورای اسلامی شهررفسنجان ادامه داد: مردم به اعضای شورا اعتماد کرده و به آنها رای دادند و امروز زمان آن فرا رسیده که با کار کردن رضایت مردم را جلب کرد که در نهایت رضایت خداوند است.

براساس این گزارش سید حسین رحیمی ؛ علی میربابایی؛ مه لقا حکمت؛ حجت الاسلام ارجمند ؛ محمد فتحیان ؛ صباغ جعفری و کهنوجی به عنوان اعضای اصلی ششمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان با قرائت سوگند در این آیین از امروز رسما فعالیت خود را آغاز کردند.

مطالب مــرتبط