x
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پیامی ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار تبریک گفت و از مجاهدت‌های خستگی ناپذیرانه کادر پرستاری و درمانی کشور در مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد. . متن…


  • ۱۴۰۰/۰۹/۱۹

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در پیامی ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار تبریک گفت و از مجاهدت‌های خستگی ناپذیرانه کادر پرستاری و درمانی کشور در مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

.

متن پیام به شرح زیراست:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

ما همه رهین محبت و خدمات پرستاران هستیم.
“مقام معظم رهبری(مدظله العالی)”

✍️نامگذاری سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) به نام روز پرستار، یادآور ارزش تلاش ‌های بخشی از افراد جامعه است که اندیشه ای جز التیام آلام و رنج های جسمی و روحی بیمار نداشته و قدردانی از این قشر پرتلاش و فداکار که روز و شب در سراسرایران در حال خدمت به هموطنان هستند، امری ضروری می باشد.

شغل شریف و پر زحمت پرستاری، تفسیر بی نهایت فداکاری، صبوری و نوع دوستی است که با رأفت و شکیبایی خویش از درد بیماران کاسته و مرهم مهربانی را برزخم هایشان می‌زنند.پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل، بلکه هنری متعالی است که در آن هنرمند آلام بیمار را مرهم می‌نهد و زخم‌های جسم و روح بیمار را التیام می‌بخشد.

امروزه نیز در شرایط اپیدمی بیماری کووید ۱۹، پرستاران ایران اسلامی در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا با تاسی از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س) ، نمونه‌ای از صبر و فداکاری را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته‌اند و با تقدیم ده ها شهید مدافع و خادم سلامت در این راه به عنوان ستون اصلی بهداشت و درمان محسوب شده که زحمات و خدمات شبانه‌روزی این قشر زحمتکش و فداکار بر کسی پوشیده نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت بویژه شهیده زهرا حسن رمضانی ؛ شهید مدافع سلامت شهرستان رفسنجان ، و تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب(س) و روز پرستار به محضر تمامی پرستاران پر تلاش شهرستان رفسنجان ، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

سیدحسین رحیمی
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان

مطالب مــرتبط