x
پیام تبریک مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رفسنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک مشترک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رفسنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

سیدحسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر و مجید کهنوجی شهردار رفسنجان طی پیامی مشترک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی راتبریک گفتند. متن پیام به شرح زیراست: “بسم الله الرحمن الرحیم” نیروی انتظامی باید مظهر اقتـــدار و رحمت باشد. “مقام معظم…


  • ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

سیدحسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر و مجید کهنوجی شهردار رفسنجان طی پیامی مشترک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی راتبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیراست:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

نیروی انتظامی باید مظهر اقتـــدار و رحمت باشد. “مقام معظم رهبری”

✍️نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ، قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم و هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه هستند که امنیت اعم از امنیت اجتماعی، امنیت اخلاقی و روانی از ارکان پیشرفت و سربلندی کشور می باشند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان بر کفی که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنها زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد وخاطر شهدای نیروی انتظامی ، هفته نیروی انتظامی را برحافظان نظم و امنیت تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همه این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم.

سیدحسین رحیمی
رئیس شورای اسلامی شهررفسنجان

مجید کهنوجی
شهردار رفسنجان

مطالب مــرتبط