x
پیام رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد

پیام رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد

سیدحسین رحیمی در پیامی فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ✍️قیام بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران در ۱۵ خرداد…


  • ۱۴۰۱/۰۳/۱۴

سیدحسین رحیمی در پیامی فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

✍️قیام بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران در ۱۵ خرداد ۴۲ در حالی روی داد که مسیر جدیدی را برای مبارزان علیه رژیم طاغوت گشود، مسیر آگاهی بخشی به ملت، تکیه بر مردم و تاکید بر حضور آنان ویژگی اصلی نگاه امام خمینی(ره) در مبارزه با طاغوت بود.

رهبر کبیر انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ابتکارات بی بدیل خود در همگرایی گروه‌های مختلف مردمی و سیاسی و ایجاد نهادهای مختلف به ویژه تاکید بر مردم سالاری در تعیین سرنوشت کشور، در بقا و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش به سزایی داشتند.

اشراف بی نظیر امام راحل به مسائل بین الملل و تلاش برای گسترش پرچم اسلام و عدالت در جهان و کمک به خارج کردن ملت‌های مظلوم از چنگال استکبار بر کسی پوشیده نبود چرا که امام عزیز از همان ابتدا اعتقاد بر پوشالی بودن قدرت‌های استعماری داشتند و همگان شاهدند که امروز چهره واقعی و ضعیف دولت‌های استعماری بیش از پیش نمایان شده است.

از دیگر برکات وجودی امام راحل پرورش فرزندان انقلابی بود که هر یک برگ زرین را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمودند، فرزندانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید صیاد شیرازی و سردار رشید اسلام شهید سلیمانی و خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که پس از رحلت امام راحل، به حق جانشین شایسته ایشان در تداوم و عظمت انقلاب اسلامی بوده اند.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم بویژه مردم متدین و انقلابی شهرستان رفسنجان ، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی مسألت دارم.

“روح مطهرش شاد وراهش پر رهرو باد”

سیدحسین رحیمی
رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان

مطالب مــرتبط