x
پیام مشترک رئیس شورای شهر رفسنجان وسرپرست شهرداری رفسنجان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

پیام مشترک رئیس شورای شهر رفسنجان وسرپرست شهرداری رفسنجان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

💥سیدحسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر وجهانگیر ملکی سرپرست شهرداری رفسنجان و در پیامی مشترک، سالروز آسمانی شدن شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشتند. 🔻متن پیام بدین شرح است: ✍️شهیدان رجایی و…

💥سیدحسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر وجهانگیر ملکی سرپرست شهرداری رفسنجان و در پیامی مشترک، سالروز آسمانی شدن شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشتند.

🔻متن پیام بدین شرح است:

✍️شهیدان رجایی و باهنر الگوی کم نظیر و تمام عیار برای دولتمردان جمهوری اسلامی ایران و نماد خدمتگزاری، مردمداری و انقلابی بودن هستند.

🔸نامگذاری هفته دولت و روز کارمند فرصت ارزشمندی است تا با تأسی از آرمان های امام و رهبری و با الگوپذیری از شهدای والامقام، به سوی ایران قوی گام برداریم.

🔸شهرداری رفسنجان مفتخر است با هدف خدمت به مردم و کسب رضای خداوند، با پشتوانه شورای اسلامی شهر رفسنجان در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ برای ساخت شهری آباد و پویا همت کرده و با رفع موانع، مسیر رشد و پیشرفت شهر طلای سبز را هموار نماید.

🔸ضمن عرض خداقوت و تبریک هفته دولت به جناب دکتر فصیحی هرندی آزاده گرانقدر و فرماندار ویژه شهرستان، تلاش شبانه روزی تمامی کارمندان به خصوص کارمندان سخت کوش و متعهد شهرداری و شورای شهر رفسنجان را در اجرای برنامه های مدیریت شهری ارج نهاده و برای آنان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

*سیدحسین رحیمی*
*رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان*

*جهانگیر ملکی*
سرپرست شهرداری

مطالب مــرتبط