x
حضوررئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای ورزشی

حضوررئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای ورزشی

  نمایشگاه دستاوردهای ورزشی رفسنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضوررئیس واعضای شورای اسلامی شهر وشهردار رفسنجان و جمعی مسئولان شهرستان درمحل ورزشگاه تختی افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان نمایشگاه دستاوردهای ورزشی…

 

نمایشگاه دستاوردهای ورزشی رفسنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضوررئیس واعضای شورای اسلامی شهر وشهردار رفسنجان و جمعی مسئولان شهرستان درمحل ورزشگاه تختی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رفسنجان نمایشگاه دستاوردهای ورزشی شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور فرماندار، رئیس واعضای شورای اسلامی شهر، شهردار ،رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی مسئولین شهرستان درمحل ورزشگاه تختی افتتاح شد.

مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در آیین افتتاح این نمایشگاه از مشکلات ورزشکاران گفت و بیان کرد: میدانیم مشکلات فراوانی از نظر امکانات ،بودجه و… در راهتان است و برای حل مشکلات سعی و تلاش خودمان را میکنیم.

وی افزود: اگر بخواهیم ورزش شهرستان از آماتور و هم همگانی به صورت حرفه ای پیشرفت کند باید نقاط ضعف خود را تقویت کنید.

مجید کهنوجی شهردار رفسنجان نیز ضمن تبریک هفته تربیت بدنی اظهار کرد: یکی از مباحثی که در شهرداری دنبال می‌کنیم بحث محله محوری است و برای سرانه ی ورزشی محله ها بودجه در نظر می گیریم و این یک فرصت است و بنا به اعلام نیاز اداره ورزش و جوانان در محله ها طراحی و هزینه خواهیم کرد.

شهردار رفسنجان بیان داشت: در بحث مبلمان شهری، فضای سبز و… میتوانیم هزینه ها و فعالیت هایی انجام شود. ورزشکاران می توانند ورزش هایی چون شطرنج ، تنیس روی میز و… داخل گروه کارشناسی به ما بگویند تا بتوانیم اجرا کنیم، همچنین اگر از لحاظ قانونی باشگاه شهرداری را راه اندازی کنیم کمک دست ورزشکاران دیگر که سطحشان در جامعه دیده نمیشوند، خواهیم بود. گفتنی است این نمایشگاه تا ۳۰ مهر ماه از ساعت ۱۶ برای عموم دایر است.

مطالب مــرتبط