x
بررسی طرح آموزشی توانمندسازی دانش آموزان در کمیسیون فرهنگی شورا

بررسی طرح آموزشی توانمندسازی دانش آموزان در کمیسیون فرهنگی شورا

به گزارش روابط عمومی شورای شهر رفسنجان، هفتاد و چهارمین کمیسیون فرهنگی، ورزش و جوانان به ریاست سید ابراهیم صباغ جعفری، اعضای کمیسیون، معاون فرهنگی شهرداری و حجت الاسلام صفری معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش رفسنجان برگزار شد. در…


  • ۱۴۰۲/۱۲/۲۰

به گزارش روابط عمومی شورای شهر رفسنجان، هفتاد و چهارمین کمیسیون فرهنگی، ورزش و جوانان به ریاست سید ابراهیم صباغ جعفری، اعضای کمیسیون، معاون فرهنگی شهرداری و حجت الاسلام صفری معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش رفسنجان برگزار شد.

در این جلسه، مدیر مجموعه قرارگاه مهربانو رفسنجان پیرامون برنامه ها و طرح های این مجموعه توضیحاتی ارائه و سپس درخصوص مشاوره در سطح مدارس و آشنایی جوانان با معارف عمیق قرآنی سخن گفت.

مجموعه فوق تحت نظر اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با هدف رفع شبهات و پاسخگویی به سوالات دانش آموزان درحال فعالیت است و قصد دارد ۱۰ نفر از اساتید توانمند حوزه و دانشگاه را به مدارس دخترانه اعزام کند.

در این جلسه مقرر شد اداره آموزش و پرورش بستری برای این مجموعه ایجاد کند و دوره توانمندسازی توسط اساتید مجرب این مجموعه با طرح مباحث دینی و شرعی انجام شود.

در ادامه، نامه مربوط به برپایی محفل شب شعر و خاطره «لاله های آسمانی» بمناسبت بزرگداشت روز شهدا در فرهنگسرای فانوس مطرح و پیرامون نامه ها و درخواست های مردمی رسیده به صحن شورا بحث و تبادل نظر شد.

مطالب مــرتبط