x
تشکر رئیس شورای اسلامی شهررفسنجان از زحمات پزشکان و پرستاران خط مقدم سلامت شهرستان رفسنجان در مبارزه با «کرونا»

تشکر رئیس شورای اسلامی شهررفسنجان از زحمات پزشکان و پرستاران خط مقدم سلامت شهرستان رفسنجان در مبارزه با «کرونا»

💥حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان‌ طی پیامی از زحمات شبانه روزی کلیه پزشکان وپرستاران وکادردرمانی خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تشکرکردند. 💫متن پیام به شرح ذیل میباشد↙️ 💫بِسمِ اللهِ الشّافی ✍️پرستاران امروز با عشق و ایمان از بیماران پرستاری…

💥حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان‌ طی پیامی از زحمات شبانه روزی کلیه پزشکان وپرستاران وکادردرمانی خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تشکرکردند.

💫متن پیام به شرح ذیل میباشد↙️

💫بِسمِ اللهِ الشّافی

✍️پرستاران امروز با عشق و ایمان از بیماران پرستاری می کنند و بیش از آنکه به کار خود به عنوان شغل بنگرند آنرا عشق و فداکاری می دانند.به‌درستی این پرستاران و پزشکان؛ همان فرزندان ایران‌زمین هستند که روزگاری برای مقابله با دشمن سینه سپر کرده و مدافع خاک وطن بودند و امروز به نوعی دیگر این راه ادامه دارد.
✍️اینجانب از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی ،مجموعه علوم آزمایشگاهی ،کارکنان بیمارستان که این روزها در خط مقدم مبارزه و درمان ویروس کرونا به صورت شبانه روزی جهت سلامتی همشهریان تلاش می کنند و جان خود را به خطر می اندازند ، تشکر می کنم .فرزندان عزیز ایران، صبر و استقامتتان، پایداری ، گذشت و فداکاریتان در این روزهای سخت، هر گز فراموش نمی‌شود.

” علی هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ”

مطالب مــرتبط