x
در ادامه برنامه‌های چهارمین روز از هفته دولت ۵ پروژه از شهرداری به همت شورای اسلامی شهررفسنجان افتتاح وبه بهره برداری رسید

در ادامه برنامه‌های چهارمین روز از هفته دولت ۵ پروژه از شهرداری به همت شورای اسلامی شهررفسنجان افتتاح وبه بهره برداری رسید

💥به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان همزمان با چهارمین روز از هفته شامگاه چهارشنبه ۵ شهریورماه با حضور رئیس واعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان؛شهرداررفسنجان؛فرماندار؛معاون فرماندار وجمعی از معاونین ومدیران شهری شهرداری و اصحاب رسانه بوستان مشاهیر…

💥به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان همزمان با چهارمین روز از هفته شامگاه چهارشنبه ۵ شهریورماه با حضور رئیس واعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان؛شهرداررفسنجان؛فرماندار؛معاون فرماندار وجمعی از معاونین ومدیران شهری شهرداری و اصحاب رسانه بوستان مشاهیر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

💥در حاشیه این افتتاح بوستان مشاهیر محمدعارف پور اسدالهی‌ معاون‌ شهرسازی وامور زیربنایی شهرداری رفسنجان توصیحاتی‌ ارائه داد وعنوان کرد : این بوستان در ۱۷‌ هزار متر مربع زمین‌ با اعتبار ۱/۵ میلیارد تومان احداث شده که شامل ۲ هزار متر مربع فضای‌ سبز، ۳ هزار متر مربع کوبیک‌ ، ۶ هزار متر مربع موزائیک، ۳ آبنما، بازارچه، گلکار، کف سازی، میدان‌ والیبال، ست بازی کودکان، ست دوچرخه سواری و ست بازی اسکیت‌ میباشد

تامین روشنایی وافتتاح ۴بلوار به طور همزمان از دیگر برنامه های چهارمین روز هفته دولت

💥درحاشیه این بازدیدمهندس مختاری معاون خدمات شهری شهرداری ضمن تسلیت‌ به مناسبت‌ ایّام‌ محرم و شهادت حضرت‌ اباعبدالله‌ الحسین (ع) عنوان کرد : ۴ پروژه روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام حسین (ع) با اعتبار بیش‌ از۳ میلیارد و۴۰۰میلیون تومان اجرا شده‌ است.

💢مهندس مختاری بیان کرد: در تامین روشنایی بلوار شهید زینلی ۶۲‌ پایه چراغ با ارتفاع‌ هر کدام‌ ۱۱ متر به کار رفته و چراغ‌ نصب شده در این پایه ها ۴۰۰ واتی است.

💢وی ادامه داد: هزینه های به کار رفته در تامین‌ روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام‌ حسین (ع) به ترتیب یک میلیارد و ۵۴‌ میلیون ‌تومان، ۹۱۸ میلیون تومان، ۵۷۸‌ میلیون‌ تومان و ۸۵۰‌ میلیون‌ تومان است.


💥درادامه بازدید دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان ضمن‌ تسلیت به مناسبت ایام محرم‌ و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت بیان‌ کرد: به یُمن‌ نام‌ این‌ عزیزان‌ در هفته دولت شاهد آغاز و یا بهره برداری از پروژه‌ هایی هستیم که در مسئولین انگیزه ایجاد کرده است.

💢فرماندار رفسنجان عنوان کرد: شهرداری رفسنجان با شورای اسلامی این‌ شهر در اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تعامل، همفکری و همدلی دارند که قابل ستودنی است‌.

💢وی ادامه داد: نوآوری در مسیر بلوار شهید زینلی و کاشت درختان‌ نخل در این‌ مسیر با درایت‌ و هوشیاری این‌ دو نهاد انجام گرفته است و در این مسیر درختان‌ نخل خرما که آب‌ کم نیاز دارند و فضای بلوار را سرسبز کرده است کاشته شده است که طرحی جالب است.

💢دکتر فصیحی هرندی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان با درایتی که دارند طرح‌ هایی را در رفسنجان اجرا کرده اند که نشان‌ می دهد شهر در مسیر توسعه قرار گرفته است و در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم گام‌ بر می دارند و تلاش‌ می کنند.

💢وی خاطرنشان کرد: طرح‌ هایی که شهرداری اجرا می کند توسعه متوازن و همه جانبه را در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، سرمایه گذاری در بر دارد.

💢فرماندار رفسنجان با قدردانی از خبرنگاران و اطلاع رسانی آن‌ ها گفت: رهبر معظم‌ انقلاب اسلامی فرمودند مردم را نسبت به خدماتی که به آن‌ ها ارائه می شود آگاه‌ سازید که خبرنگاران به وظیفه خود و رسالت اطلاع رسانی صحیح و دلگرم‌ کردن مردم‌ به خوبی عمل می کنند.

مطالب مــرتبط