x
مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

♻️ مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت. ?متن کامل پیام به شرح ذیل است ↙️ “بسمه تعالی” “وَأَمْرُهُمْ شُورَىٰ بَيْنَهُمْ” ✍️ #نهم_اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری…


  • ۱۳۹۹/۰۲/۰۹

♻️ مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

?متن کامل پیام به شرح ذیل است ↙️

“بسمه تعالی”

“وَأَمْرُهُمْ شُورَىٰ بَيْنَهُمْ”

✍️ #نهم_اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد..برآیند عملکرد #دوره_پنجم شوراهای اسلامی گواه آنست که اعضای محترم شورا، با همدلی ؛وظیفه‌شناسی و امانتداری در حل مشکلات شهر از هیچ کوششی دریغ ندارند و به برکت تشکیل این نهاد و واگذاری امور به منتخبان مردم درجهت توسعه، آبادانی و عمران در شهر قدم های ماندگاری برداشته شده است.

?اینجانب نهم اردیبهشت ماه «روز ملی شوراها» را به کلیه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهروروستابه ویژه #رئیس و #اعضای_شورای_اسلامی شهر رفسنجان که صادقانه و خالصانه تنها باهدف خدمت به مردم پا به این عرصه خطیر نهاده اند، تبریک عرض می نمایم.

↙️امید است با استعانت از درگاه حضرت حق و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) در راستای پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همراهی در اجرای سیاست های دولت ، با رعایت اصل دانش محوری، درخدمت به شهروندان و حل مشکلات شهربیش از پیش موفق و سربلند باشند.

?محمدرضا عظیمی زاده
?شهردار رفسنجان

مطالب مــرتبط