x
پویش «رفسنجان شهر حسین» راه اندازی شد

پویش «رفسنجان شهر حسین» راه اندازی شد

?رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان از راه اندازی پویش «رفسنجان شهر حسین» توسط شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان در ایام محرم خبر داد. ?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان حجت الاسلام والمسلمین “علی هاشمیان” با اعلام این…


  • ۱۳۹۹/۰۶/۰۲

?رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان از راه اندازی پویش «رفسنجان شهر حسین» توسط شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان در ایام محرم خبر داد.

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان حجت الاسلام والمسلمین “علی هاشمیان” با اعلام این خبر اظهار کرد: رفسنجان از دیرباز به عنوان یکی از شهرهای مهم در برپایی آیین ها و عزاداری ها در کشور مطرح بوده است و سابقه طولانی در وقف برای امام حسین(ع) دارد که خانه حاج آقاعلی نمونه آن است، بیان مقام و منزلت و شأن امام حسین(ع) از دیدگاه بزرگان و شخصیت های برجسته تاریخی و مهم بسیار تأثیرگذار است.

?رئیس شورای شهر رفسنجان در خصوص پویش «رفسنجان، شهر حسین» توضیح داد: امسال در کنار فضاسازی های هیأت های مردمی و برافراشتن پرچم و بیرق های عزا، پویش «رفسنجان شهر حسین» راه اندازی شده است و اشعار و پیامهای عاشورا و دیدگاه بزرگان و اندیشمندان پیرامون امام حسین علیه السلام در فضای شهری و شبکه های اجتماعی منتشر و نمایش داده خواهد شد.

?هاشمیان ادامه داد: امیدواریم با این اقدام که به منظور نمایش ارادت خاص مردم شهر رفسنجان به ساحت مقدس امام حسین علیه السلام برنامه ریزی شده است، فضای شهر رفسنجان را برای عزای سالار شهیدان مهیا کنیم و در مسیر تحقق حق و عدالت و اهدافشان حرکت کنیم.

?رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به اهمیت فضاسازی شهری توسط مدیریت شهری در ایام محرم و صفر، بر تولید محتوای مجازی تأکید و خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت رعایت اصول و دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم، لازم است زمینه مساعد برای بهره گیری شهروندان از آیین های محرم و عزاداری در شبکه های اجتماعی را فراهم آوریم.

مطالب مرتبط

مطالب مــرتبط